Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba koniecznie wyremontować al.racławickie i chodniki .Nie da się wcale chodzić wszystko jest  zniszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytną wszystkie drzewa i posadzą krzaki. Niech wpierw posprzątają tam śmieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieudacznik żuk przyznał się, ze nie potrafi zarządzać miastem. Ciekawe kiedy w wyniku interwencji kieliszka artykuł zniknie
mojego artykułu wcale nie zamieścili, a napisałam że nie stadion był najpotrzebniejszy - na którym NIC SIĘ NIE DZIEJE -- a kredyty nas zeżrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieudacznik żuk przyznał się, ze nie potrafi zarządzać miastem. Ciekawe kiedy w wyniku interwencji kieliszka artykuł zniknie
mojego artykułu wcale nie zamieścili, a napisałam że nie stadion był najpotrzebniejszy - na którym NIC SIĘ NIE DZIEJE -- a kredyty nas zeżrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała wiadomość z tymi buspasami. W ogóle powinno się zakazać jazdy samochodami prywatnymi. Proponuję też buspas na Narutowicza. Co z tego, że tam jest w większości w ogóle tylko jeden pas? Ale za to szkodnicy z urzędów będą mogli się "wykazać" i wypięć pierś po order, a kieszeń po premię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO NIE ZDĄŻĄ... I COI SIĘ STANIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z budową nie zdążą ale co nieco za projekt trzeba zapłacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieudacznik żuk przyznał się, ze nie potrafi zarządzać miastem. Ciekawe kiedy w wyniku interwencji kieliszka artykuł zniknie
prawdziwy nieudacznik- kolejna kadencja z 60% poparciem, Lublinianie też zostali zmanipulowani jak ludzie popierający KOD, zagraniczne media itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojego artykułu wcale nie zamieścili, a napisałam że nie stadion był najpotrzebniejszy - na którym NIC SIĘ NIE DZIEJE -- a kredyty nas zeżrą
nic się nie dzieje? a ponad 260 tys. odwiedzających w pierwszym pełnym roku to na pielgrzymkę tam przyszło? sam byłem dwa razy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...